שיחה אחד על אחד עם רונן:

"הקמתי את ביטוחי סוכנות לביטוח יחד עם אשתי גליה לפני יותר מ20 שנה.  הסוכנות שלנו היא בעצם קבוצה איכותית ומדויקת של 5 אנשי מקצוע שהם קודם כל בני אדם…:-) ויחד אנחנו חיים ונושמים ביטוח. הנחתי את אבן הפינה לסוכנות בקרן פועלי בניין ומהר מאוד התאהבתי בתחום, בשקט האמיתי והמעשי שהוא נותן לכל אדם בישראל.   אני נהנה לטפח את החיבור לאנשים ומשפחות שיש לנו את הזכות לשרת וכולנו בסוכנות שואפים לתת לכל לקוח מענה אישי לכל בעיה ופנייה. ברור לנו ששרות לא יכול להיות רק חיוכים בזמן רכישת הביטוח ושברגע האמת (ויש כאלה לצערי)- הלקוח צריך לקבל את מה שמגיע לו מחברת הביטוח. לכן, אנחנו דואגים להכנה והגנה ביטוחית מלאה מראש, כי אנחנו לא מוכנים שלקוחותינו ילמדו לקח בדרך הקשה אלא שיהיו מוגנים במה שחשוב- נקודה.

נתניה היא עיר הבירה שלנו… מתקדמת, צומחת ושומרת על הסגנון האישי והחם שלה, כמו הסוכנות שלנו. אזור השרון כולו מייצג את האנשים אותם אנחנו משרתים- משפחות, חקלאים, עסקים, עולים וותיקים. לכולנו יש את הצורך בגב כספי בבוא יום פקודה. אנחנו נעשה כל מה שניתן בגבולות הסביר לספק לכם את התוצאה המגיעה לכם שמחים ומחויכים עד כמה שניתן- בביטוח יש גם מקרים עצובים.

כאדם מאמין ביטוח הוא בשבילי שליחות וחובה מוסרית. אנחנו בסוכנות לא חוסכים מאמצים להשתפר מקצועית, תקשורתית וטכנולוגית. אגב, אם כשלנו (כן, זה יכול לקרות גם לנו…)  בבקשה תנו לנו את ההזדמנות לתקן ולהוכיח את עצמנו. נתראה בשמחות…"  רונן.

רונן חכמון